Propojení ON-LINE  zajišťuje přenos informací v reálném čase mezi jednotlivými počítači, prakticky v ten samý okamžik nebo s minimální zpožděním. Tím je zaručena aktualita přenášených dat i informací a jejich změny se zobrazí každému uživateli současně. 

ON-LINE DASIS jsou propojeny 4 nezávislé subjekty:
HOST nebo-li klient, který plánuje svou dovolenou nebo pobyt;
UBYTOVATEL, který poskytuje volné pokoje do systému a zpětně je informován o jejich rezervacích;
DASIStour
, cestovní agentura, která zajišťuje provoz systému;
POBOČKY cestovní agentury DASIStour po celé ČR, které zajišťují pultový prodej ubytování zákazníkům, kteří nemají přístup na internet.
 

UBYTOVATEL pod přístupovým heslem má přímé propojení se systémem, kde může upravovat a aktualizovat informace o ubytovacím objektu a zadává volnou kapacitu pokojů. Současně zjišťuje stav blokací a rezervací.

HOST má možnost, při plánování dovolené, vybírat z volných pokojů, ihned si vypočítat cenu a okamžitě provést rezervaci. Odpadá vám dlouhé čekání na zjištění volné kapacity a navíc po bezprostředním uhrazení můžete druhý den vyrazit. 

DASIStour provádí aktualizaci informací, vystavení správných cestovních a účetních dokladů, zajišťuje zařazení nových hotelů a penzionů do systému, vytváří a rozvíjí celý systém. 

POBOČKY cestovní agentury DASIStour mají pod heslem přístup do centrálního systému, což jim umožňuje prodávat pobyty zákazníkům, kteří přijdou do jejich kanceláře a přímo při placení předat všechny ubytovací doklady a zajistit i další doplňující služby pro hosta. 

Systém je v provozu 24 hodin denně a je tedy možné ho používat z práce i domova. Naopak výběr dovolené z domova umožňuje kontakt se všemi příslušníky rodiny a lze provést volbu po vzájemné shodě.

Jediná činnost, která není automatizovaná je úhrada zálohy na pobyt klientem-hostem. Blokovaný pobyt je vázán uhrazením zálohy ve výši 50% do 3 dnů. Pak se automaticky odblokuje. Doplatek provedete až po příjezdu do ubytovacího zařízení.
Úhrada je možná 3 způsoby:

  • uhradíte v hotovosti na účet v jakékoliv Komerční bance (nejrychlejší způsob, platba je připsána na účet v den složení peněz, můžete je složit do 2 dnů po blokaci)

  • uhradíte převodem ze svého účtu (musíte počítat s 2 dny převodu a proto je nezbytné podat příkaz týž den, nejpozději druhý den po blokaci)

  • úhrada na přepážce naší kanceláře v Praze (nejjednodušší postup a ihned si odnesete cestovní doklady)

Pokud máte jednu z forem Home bankingu (internetové nebo telefonní propojení) máte i pohodlně vyřešenou formu placení.

Přečtěte si pozorně POSTUP PŘI OBJEDNÁVCE abyste při prvním užití systému postupovali bez problémů.

Přejeme slunečnou dovolenou a věříme, že systém splní vaše požadavky.

© NEKO s.r.o. 2019